Praga - średniowieczna kolacja w centrum Pragi

Restauracje la la-cutlery orange Zwiedzanie fas fa-monument black
Opis atrakcji

Spędź wieczór w samym centrum Pragi i zjedz 3- lub 5-daniowy, średniowieczny posiłek z nieograniczoną liczbą napojów. Obejrzyj niesamowite, średniowieczne pokazy fechmistrzów, żonglerów, tańca brzucha, a wszystko przy akompaniamencie muzycznym.

Ta wyjątkowa, 3-godzinna kolacja wprowadzi Cię w atmosferę średniowiecznej tawerny.

Zadbano o wszystkie detale i przygotowano średniowieczny pokaz, aby zagwarantować Ci rozrywkę. Zobacz fechmistrzów, żonglerów oraz tancerki wykonujące taniec brzucha – a wszystko to przy akompaniamencie muzyki.

Oglądając pokaz, biesiaduj przy 3- lub 5-daniowym posiłku do wyboru z 6 menu. 3-daniowy posiłek podawany jest we wcześniejszych godzinach. Pij piwo, wino i napoje bezalkoholowe do woli!

To naprawdę wyjątkowy i oryginalny sposób na spędzenie wieczoru w Pradze – cofniesz się w czasie i sprawisz radość swojemu podniebieniu.

W kolacji mogą brać udział dzieci w wieku 4–12 lat.

Rezerwacja
Rezerwuj od 170.00 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Rezerwuj
Cena od 170.00 PLN
Cena za: za osobę
Informacje
  • Czas trwania 2 - 3 godz.
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Opiekun uczestników lub osoba witająca: angielski
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Uwagi

Wliczone w cenę:

  • Nielimitowane piwo, wino i napoje bezalkoholowe
  • 3- lub 5-daniowe menu (wieprzowe, drobiowe, rybne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe - zgodnie z wcześniejszym wyborem)
  • 2,5-godzinne średniowieczne przedstawienie

Centrum Pragi Křižovnické náměstí 191/3, Praga 1 Miejsce zbiórki znajduje się obok pomnika Karola IV, w pobliżu mostu Karola. Jest to jedyny pomnik na niewielkim placu Křižovnické náměstí, przed staromiejską Wieżą Mostową. Przewodnik będzie trzymać pomarańczową parasolkę. Tramwaj: przystanek „Karlovy Lázně” lub „Staroměstská” Metro: linia A (zielona), stacja „Staroměstská”