Tanie loty do Arrecife

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Arrecife. Hiszpańskie lotnisko położone około 5 kilometrów od centrum miejscowości Arrecife na kanaryjskiej wyspie Lanzarote. Obecnie lotnisko posiada dwa terminale - T1 obsługuje loty krajowe oraz międzynarodowe oraz T2, który obsługuje loty pomiędzy wyspami archipelagu. Z lotniska kursują regularnie linie autobusowe. Linia 22 łączy lotnisko ze stolicą wyspy Arrecife w 10 minut. Kursuje od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt, z częstotliwością co 25 minut. Postoje taksówek znajdują się przy holu przylotów. Wypożyczalnie samochodów znajdują się na obu terminalach.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Arrecife ACE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Arrecife (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Lanzarote Lanzarote (ACE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Arrecife ACE od 399 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Arrecife (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Lanzarote Lanzarote (ACE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Arrecife ACE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Arrecife (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Lanzarote Lanzarote (ACE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Arrecife ACE od 488 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Arrecife (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Lanzarote Lanzarote (ACE). Typ lotu: RoundTrip.