Tanie loty do Turku

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Turku. Lotnisko Turku Airport (TKU) w Finlandii położone jest ok. 8 km od centrum Turku, w prowincji Finlandia Zachodnia. Lotnisko w Turku posiada dwa terminale, jeden z nich został przeznaczony dla tanich linii lotniczych. Z Polski na lotnisko Turku dolecimy bezpośrednio z Gdańska. Z centrum miejscowości Turku na lotnisko prowadzi droga nr 9, następnie należy podążać za znakami drogowymi. Średni czas przejazdu wynosi około 15 minut. Wybierając komunikację autobusową wybierz Linię numer 1, która łączy lotnisko z centrum miasta, dworcem autobusowym oraz portem morskim. Kursy odbywają się codziennie, średnio co 20 minut. Bilet w jedną stronę kosztuje 2,50 euro (w nocy cena wzrasta do 3,50 euro).
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Turku TKU od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Turku (Finlandia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Turku Turku Airport (TKU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Turku TKU od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Turku (Finlandia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Turku Turku Airport (TKU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Turku TKU od 217 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Turku (Finlandia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Turku Turku Airport (TKU). Typ lotu: RoundTrip.