Tanie loty do Birmingham

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Birmingham. Lotnisko Birmingham to międzynarodowy port lotniczy w Wielkiej Brytanii, położony około 13 km od centrum miasta Birmingham. Z miasta i okolic na lotnisko można dojechać wieloma liniami autobusowymi. Lokalne autobusy zapewniają komunikację regionalną. Przystanki autobusowe zlokalizowane są przed budynkami terminali. Nieopodal lotniska znajduje się stacja kolejowa. Między stacją “Birmingham International Train Station” a terminalami w godzinach 5:15 a 2:00 co 2 minuty jeździ darmowa kolejka napowietrzna Air-Rail Link. Orientacyjny czas jazdy to 2 min. Można również skorzystać z taksówki. Postoje taksówek znajdują się przed terminalami. W przejściu między terminalami znajdziemy biura firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Birmingham BHX od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Birmingham BHX od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Birmingham BHX od 168 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Birmingham BHX od 262 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Birmingham BHX od 226 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Birmingham BHX od 253 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Birmingham BHX od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Birmingham BHX od 193 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Birmingham BHX od 155 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.