Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Bodrum BJV od 1399 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Bodrum BJV od 1249 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Bodrum BJV od 1356 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.