Tanie loty do Glasgow

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Glasgow. Międzynarodowy port lotniczy położony 11 km na zachód od centrum miasta. Lotnisko znajduje się w pobliżu takich miast jak Paisley i Renfrew w Szkocji. Przystanki autobusowe znajdują się przed terminalem lotniska. Obsługuje go kilka linii autokarowych, którymi dostaniemy się do różnych miast. Najbliższa stacja kolejowa Paisley Gilmour Street jest oddalona o 1,5 km od lotniska. Można się tam łatwo dostać taksówką lub autobusem linii 66 i 300. Ze stacji kolejowej możemy dojechać do centrum Glasgow, a także do innych miast. Postój taksówek znajduje się przed budynkiem terminala. Taksówki są dostępne 24 godziny na dobę.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Glasgow GLA od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Glasgow (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Glasgow Glasgow Airport (GLA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Glasgow GLA od 221 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Glasgow (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Glasgow Glasgow Airport (GLA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Glasgow GLA od 196 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Glasgow (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Glasgow Glasgow Airport (GLA). Typ lotu: RoundTrip.