Tanie loty do Hawany

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Hawany. Port lotniczy znajduje się 15 km od Hawany. Istnieje możliwość dotarcia na lotnisko transportem kolejowym. Autobusy obsługują 3 trasy: Revolution Plaza – Marina Hemingway, Paula Railway Station – Revolution Plaza, Alameda Paula – Playa del Este. Przejazdy realizowane są od godz. 10:00 do 22:00 z częstotliwością co 30 min. Z portem lotniczym współpracują agencje taxi. Dojazd taksówką na lotnisko zajmuje ok. 20-30 min.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Hawany HAV od 2301 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Hawany HAV od 2301 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Hawany HAV od 2242 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Hawany HAV od 2218 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina TXL do Hawany HAV od 2443 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Berlin Tegel (TXL), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Hawany HAV od 2391 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.