Tanie loty do Liverpoolu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Liverpool. Lotnisko jest świetnie skomunikowane z centrum Liverpoolu. Airlink 500 odchodzi z lotniska co pół godziny. Ponadto mamy do wyboru autobusy N86, 86A, 80A oraz 82A, które także jadą do centrum miasta. Z kolei Airlink 700 oraz kursujące co godzinę autokary firmy Terravision łączą lotnisko z miastem Manchester. Autobusy 80A oraz 86A łączą port lotniczy ze stacją kolejową Liverpool South Parkway. Postój taksówek znajduje się przed wejściem do terminalu. Podróż taksówką z lotniska do centrum Liverpoolu zajmuje około 20 minut.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Liverpoolu LPL od 192 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Liverpoolu LPL od 288 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Liverpoolu LPL od 262 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Liverpoolu LPL od 209 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Liverpoolu LPL od 248 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Liverpoolu LPL od 141 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Liverpoolu LPL od 315 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Liverpoolu LPL od 162 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Liverpoolu LPL od 185 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.