Tanie loty do Malmo

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Malmo. Port lotniczy Malmö-Sturup znajduje się w odległości 28 km od miasta Malmö oraz 26 km od miasta Lund. Poprzez most Oresund lotnisko dzieli około 55 km od centrum Kopenhagi. Firmy Flygbussarna oraz Grahundbus oferują połączenia autobusowe z lotniska. Pierwsza z firm obsługuje trasy do miast Malmö oraz Lund. Każdego dnia do obu miast autobusy odjeżdżają około 30 razy. Czas podróży wynosi około 40 minut. Z kolei firma Grahundbus oferuje połączenia autobusowe dwa razy dziennie z Kopenhagą. Czas podróży wynosi około 50 minut. Postój taksówek znajduje się niedaleko wyjścia z zabudowań terminali. Dojazd do centrum Malmo powinien zająć ok 3. Na terenie lotniska istnieje możliwość wynajęcia samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Malmo MMX od 160 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Malmo (Szwecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Malmo Sturup (MMX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Malmo MMX od 182 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Malmo (Szwecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Malmo Sturup (MMX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Malmo MMX od 161 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Malmo (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Malmo Sturup (MMX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Malmo MMX od 119 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Malmo (Szwecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Malmo Sturup (MMX). Typ lotu: RoundTrip.