Tanie loty do Manchesteru

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Manchesteru. Port lotniczy znajduje się w kierunku południowo-zachodnim od centrum miasta, w odległości około 14 km od Manchesteru w Wielkiej Brytanii. Lotnisko w Manchester jest bezpośrednio skomunikowane z ponad 50 miastami w Wielkiej Brytanii. Połączenia obsługuje National Express. Bilety można kupić w centrum informacji turystycznej w hali przylotów w terminalu 1 i 2. Z lotniska realizowanych jest ponad 100 połączeń kolejowych dziennie. Taksówki w Manchester czekają na pasażerów po każdym przylocie przy wyjściu z terminali oraz przy dworcu kolejowym i w miejscu przeznaczonym dla ruchu kołowego, znanym jako the Station. W każdym z terminali znajdziemy punkty firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Manchesteru MAN od 841 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Manchesteru MAN od 193 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Manchesteru MAN od 165 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Manchesteru MAN od 151 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Manchesteru MAN od 318 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Manchesteru MAN od 178 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Manchesteru MAN od 61 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Manchesteru MAN od 162 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Manchesteru MAN od 178 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Manchesteru (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Manchester Manchester Airport (MAN). Typ lotu: RoundTrip.