Tanie loty do Marsylii

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Marsylii. Port lotniczy Aéroport de Marseille Provence (MRS) leży ok. 25 km za miastem, w miejscowości Marignane. Pomiędzy lotniskiem a miejscowościami Marsylia, Avignon czy Aix-en-Provence dostępne są bezpośrednie połączenia autobusowe. Planując podróż warto wybrać autobus, który zawiezie nas na dworzec św. Karola (Gare Saint-Charles) w Marsylii. Na dworcu znajdują się kasy w których kupimy bilety na popularne Lazurowe Wybrzeże do Nicei czy do innych nadmorskich kurortów.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Marsylii MRS od 337 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Marsylii (Francja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Marsylia Provence (MRS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Marsylii MRS od 863 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Marsylii (Francja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Marsylia Provence (MRS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Marsylii MRS od 291 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Marsylii (Francja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Marsylia Provence (MRS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Marsylii MRS od 250 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Marsylii (Francja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Marsylia Provence (MRS). Typ lotu: RoundTrip.