Tanie loty do Poznania

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Poznania. Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego jest usytuowany 7km od centrum miasta. Jedno z najstarszych lotnisk w Polsce, które Pod względem liczby odprawianych pasażerów w 2018 roku było na 7 miejscu. Lotnisko znajduje się przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta: centrum, terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Dworca PKP oraz przy trasie wylotowej na Berlin i Warszawę. Dojazd do lotniska samochodem ze śródmieścia zajmuje około 15 minut. Jeśli wybierzesz komunikację miejską, to wybierz autobusy linii: 78 Szarych Szeregów-Port Lotniczy Poznań-Ławica lub 59 Bałtyk-Wyszeborska (autobus zatrzymuje się 30 m od terminalu pasażerskiego).
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Poznania POZ od 199 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Poznania (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Poznań Ławica (POZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Londynu STN do Poznania POZ od 151 PLN
Połączenie lotnicze z Londynu (Wielka Brytania) do Poznania (Polska). Wylot z lotniska Londyn Stansted (STN), przylot na lotnisko Poznań Ławica (POZ). Typ lotu: RoundTrip.