Promocja lotnicza, lot z Wilna VNO do Rejkiawiku KEF od 627 PLN
Połączenie lotnicze z Wilna (Litwa) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Wilno Wilno Airport (VNO), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Rejkiawiku KEF od 284 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rejkiawiku KEF od 253 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rejkiawiku KEF od 306 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rejkiawiku KEF od 422 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Rejkiawiku KEF od 302 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.