Tanie loty do Rejkiawiku

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Rejkiawiku. Lotnisko Keflavik położone jest około 50 km na południowy zachód od stolicy Islandii, Reykjaviku. Jest to główne międzynarodowe lotnisko Islandii. Autobusy Flybus dopasowane są do rozkładu lotów, odjeżdżają średnio 35-40 minut po każdym przylocie. Podróż trwa około 45 minut. Postoje taksówek znajdują się bezpośrednio przy Terminalu Leifur Eiríksson. Na terenie lotniska istnieje możliwość wynajęcia samochodu. Odwiedź Islandię, czekają tam na Ciebie - wulkaniczne krajobrazy, ożywcze źródła termalne i zabytki bez natłoku turystów.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Rejkiawiku KEF od 284 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rejkiawiku KEF od 306 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rejkiawiku KEF od 422 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wilna VNO do Rejkiawiku KEF od 627 PLN
Połączenie lotnicze z Wilna (Litwa) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Wilno Wilno Airport (VNO), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rejkiawiku KEF od 253 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Rejkiawiku KEF od 302 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Rejkiawiku (Islandia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Rejkiawik Keflavik Airport (KEF). Typ lotu: RoundTrip.