Tanie loty do Sewilli

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Sewilli. Port lotniczy Sewilla-San Pablo (SVQ) jest lotniskiem znajdującym się w hiszpańskiej Sewilli w Hiszpanii. Port lotniczy znajduje się 10 kilometrów na północny wschód od centrum miasta. Jest drugim (zaraz po Maladze)co do wielkości i popularności lotniskiem w Andaluzji. Rocznie obsługuje około 4,5 miliona pasażerów. Lotnisko położone jest przy autostradzie A-4 (E-5), która jest trasą wylotową z Sewilli do Madrytu oraz południową obwodnicą miasta. Przed terminalem znajduje się postój taksówek, przejazd do centrum miasta trwa około 15 minut i kosztuje od 19 do 22 euro. Alternatywą jest wybór połączenia autobusowego. Autobusy do centrum kursują co pół godziny, zatrzymują się przy dworcu kolejowym w Santa Justa i Puerta de Jerez. Czas przejazdu do centrum to około 30 min. Bilet w jedną stronę kosztuje 2,30 EURO
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Sewilli SVQ od 228 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Sewilli (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Sewilla San Pablo (SVQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Sewilli SVQ od 287 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sewilli (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Sewilla San Pablo (SVQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Sewilli SVQ od 201 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Sewilli (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Sewilla San Pablo (SVQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sewilli SVQ od 778 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sewilli (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sewilla San Pablo (SVQ). Typ lotu: RoundTrip.