Tanie loty do Shannon

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Shannon. Lotnisko Shannon (SNN) znajduje się około 25 km na północny zachód od miasta Limerick i około 25 km na południe od Ennis. Posiada jeden terminal oraz najdłuższy pas startowy w całej Irlandii. Lotnisko jako jedno z dwóch europejskich lotnisk posiada na swoim terenie stanowisko z możliwością odprawy pasażerów lecących do USA. Turyści po przybyciu najczęściej dostają się autobusem do miejscowości Limerick, oddalonej o 25 km od lotniska. Z tego miejsca regularnie kursują autobusy i pociągi do niemal każdego zakątka kraju.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Shannon SNN od 192 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Shannon (Irlandia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Shannon Shannon Airport (SNN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Shannon SNN od 258 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Shannon (Irlandia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Shannon Shannon Airport (SNN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Shannon SNN od 171 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Shannon (Irlandia). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Shannon Shannon Airport (SNN). Typ lotu: RoundTrip.