Tanie loty do Kutaisi

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Kutaisi. Międzynarodowy port lotniczy, inaczej nazywany również portem lotniczym Kopitnari lub David the Builder Kutaisi International Airport, położony jest 14 km na zachód od Kutaisi. Jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Gruzji. Lotnisko zostało odnowione w 2012 roku i słynie z korzystnych cen połączeń pomiędzy Polską. W celu dostania się do centrum Kutaisi lub do większych miast Gruzji takich jak Batumi lub Tbilisi warto wybrać lokalnych przewoźników: Georgian Bus i Omni Bus. Bilety na busy wykupisz na lotnisku.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kutaisi KUT od 723 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Kutaisi KUT od 368 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kutaisi KUT od 324 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Kutaisi KUT od 413 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Kutaisi KUT od 324 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.