Tanie loty do Stavanger

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Stavanger. Port lotniczy Stavanger (SVG) jest międzynarodowym portem lotniczym obsługujący Stavanger, miasto i gminę w okręgu Rogaland, w Norwegii. Lotnisko zlokalizowane jest 15 km na południowy zachód od Stavanger, w gminie Sola. Lotnisko oferuje loty do wielu lotnisk w Europie w tym do Polski – do Warszawy, Gdańska i Krakowa. Do lotniska z centrum Stavanger można dojechać drogą nr E39, następnie należy kierować się na trasę nr 510 w kierunku Hinna. Orientacyjny czas przejazdu wynosi średnio 20 minut. Postój taksówek oraz przystanek autobusowy jest usytuowany przed terminalem. Co 20 minut wyjeżdżają autobusy w stronę centrum. Średni koszt przejazdu to 80 koron.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Stavanger SVG od 258 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Stavanger SVG od 182 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Stavanger SVG od 257 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Stavanger SVG od 209 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Stavanger SVG od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.