Tanie loty do Szarm el-Szejk

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Szarm el-Szejk. Międzynarodowy port lotniczy Szarm el-Szejk (SSH) jest drugim co do wielkości ruchu lotniczego lotniskiem Egiptu i czwartym w całej Afryce. Usytuowane jest 10 km na północ od centrum Szarm el-Szejk, w dzielnicy Ras Nasrani, leżącej w południowej części półwyspu Synaj. Lotnisko położone przy głównej drodze prowadzącej do centrum Szarm el-Szejk. Dojazd do centrum zajmuje średnio około 20 min. Do dyspozycji pasażerów są kilkuosobowe minibusy, które odjeżdżają z lotniska dopiero, gdy są pełne. Regularne połączenia autobusowe z lotniska nie są dostępne, jednak bardzo często hotele zajmują się transferem na lotnisko. Jeśli chciałbyś wybrać transport taksówką udaj się przed terminale, gdzie znajduje się ich postój. Koszt podróży do centrum miasta nie powinien być wyższy niż ok. 40 funtów egipskich, jednak wcześniej należy ustalić cenę z kierowcą.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Szarm el-Szejk SSH od 1381 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Szarm el-Szejk (Egipt). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Szarm el-Szejk Szarm el-Szejk Intl Airport (SSH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Szarm el-Szejk SSH od 1327 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Szarm el-Szejk (Egipt). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Szarm el-Szejk Szarm el-Szejk Intl Airport (SSH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Szarm el-Szejk SSH od 1374 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Szarm el-Szejk (Egipt). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Szarm el-Szejk Szarm el-Szejk Intl Airport (SSH). Typ lotu: RoundTrip.