Tanie loty do Tirany

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Tirany. Międzynarodowy Port lotniczy Tirana (TIA) im. Matki Teresy - lotnisko położone 17 km na północny zachód od Tirany. Na lotnisku do dsypozycji pasażerów znajduje się kilka firm wypożyczających auta. Port lotniczy ma dobre połączenie z autostradą Tirana – Durres, dzięki czemu szybko dotrzesz do stolicy i innych albańskich miejscowości. Wybierając komunikację miejską możesz zdecydować się na autokary firmy Rinas Express odjeżdżają od 6.00 do 18.00 (co godzinę) z lotniska do centrum Tirany (przystanek przy Muzeum Narodowym). Koszt takiego przejazdu to cena w granicach 250 albańskich leków.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Tirany TIA od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Tirany TIA od 648 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Tirany TIA od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Tirany TIA od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Tirany TIA od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Tirany TIA od 930 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Tirany TIA od 519 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Tirany TIA od 1296 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Tirany TIA od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.