Tanie loty do Walencji

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Walencji. Międzynarodowy Port lotniczy Walencja (VLC) położony jest w Manises, 8 km na zachód od Walencji. Jest to bardzo nowoczesne oraz niemałe lotnisko (ok. 40 bramek check in), które co roku obsługuje średnio 5 mln pasażerów. Na lotnisko można dostać się trasą N-220, która łączy się z autostradą A-3 oraz drogą N-335. Udaj się z lotniska autobusem kursującym co 20 min, cena przejazdu oscyluje pomiędzy 1,05 euro, a 2,50 euro. Na lotnisku znajdziesz kilka firm zajmujących się wynajmem aut. Port lotniczy posiada aż 3 parkingi dla turystów.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Walencji VLC od 784 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Walencji VLC od 769 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Walencji VLC od 369 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Walencji VLC od 195 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Walencji VLC od 213 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.