Tanie loty do Warny

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Warny. Międzynarodowy port lotniczy Warna (VAR) położony jest 8 km na zachód od centrum miasta. Jest jednym z największych portów lotniczych w Bułgarii. Lotnisko składa się z dwóch terminali - międzynarodowym i krajowym. Decydując się na podróż samochodem skieruj się na autostradę E70 i A2. Lotnisko znajduje się dokładnie pomiędzy tymi drogami. Alternatywą jest wybranie linia autobusowej numer 409 kursującej pomiędzy lotniskiem a Złotymi Piaskami. Kursy odbywają codziennie, średnio co 15 minut, od wczesnych godzin rannych do późnych wieczornych. Przystanek autobusowy znajduje się zaraz przed Halą VIP, a bilety możesz kupić bezpośrednio u kierowcy.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Warny VAR od 519 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Warny VAR od 819 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Warny VAR od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Warny VAR od 864 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Warny VAR od 812 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Warny VAR od 809 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Warny VAR od 760 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Warny VAR od 562 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.