Tanie loty do Warszawy

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Warszawy. Warszawa posiada dwa lotniska - jedno bliżej centrum, nazwane lotniskiem Chopina, które jest położone 10 km na południowy-zachód od centrum miasta. Drugim jest Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, który jest zlokalizowany około 35 km na północny zachód od granicy śródmieścia Warszawy. Do i z Modlina najwygodniej dostaniesz się wybierając Modlin Busa, czyli autobusy, które przetransportują Cię z lotniska do centrum od 9 złotych w 55 minut. Wybierając lotnisko Chopina, połączenia z centrum są bardzo częste - autobusy komunikacji miejskiej o numerach 175 i 188 kursują codziennie z częstotliwością co 10 - 15 minut poza godzinami szczytu, oraz co 8 minut w szczycie. W godzinach nocnych kursuje autobus z numerem 611 łączący Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina z dworcem kolejowym Warszawa - Centralna.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Warszawy WAW od 259 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Warszawy WAW od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Warszawy WAW od 195 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Warszawy WAW od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Warszawy WAW od 220 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Warszawy WAW od 209 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Warszawy WAW od 199 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.