Tanie loty do Zadaru

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Port lotniczy Zadar (ZAD) znajduje się w Zemunik Donji, jest to miejscowość oddalona 8 km na zachód od miasta Zadar. Funkcjonują również inne nazwy takie jak: Zracna Luka Zadar, Zemunik. Jeśli przemieszczasz się własnym autem jadąc z miasta, kieruj się na południowy zachód, na drogę nr 8 Jandranska Cesta, a następnie wjedź na drogę nr 502 Benkovacka Cesta, która prowadzi na lotnisko. Jadąc autostradą A1 należy zjechać w Zemunik Gornji na drogę nr 502. Port lotniczy posiada parking mogący pomieścić aż 577 pojazdów. Opłaty wynoszą: do 15 min. postoju – bezpłatnie, od 1 do 3 godzin – 10 hrk za godzinę, za każdą następną godzinę 3 hrk. Płatności można dokonać gotówką lub kartą kredytową w automacie parkingowym. Jeśli stawiasz na transport komunikacją miejską wybierz autobus linii Liburnija Zadar, który odjeżdża z lotniska codziennie o godzinie 7.00 i 22.15, a z przystanku w Liburnska Obala o godzinie 6.00 i 21.15. Bilet kosztuje 25 hrk – w cenę biletu wliczony jest bagaż.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Zadaru ZAD od 628 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zadaru (Chorwacja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Zadar Zemunik (ZAD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Zadaru ZAD od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Zadaru (Chorwacja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Zadar Zemunik (ZAD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Zadaru ZAD od 355 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Zadaru (Chorwacja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Zadar Zemunik (ZAD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Zadaru ZAD od 300 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Zadaru (Chorwacja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Zadar Zemunik (ZAD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zadaru ZAD od 405 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zadaru (Chorwacja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zadar Zemunik (ZAD). Typ lotu: RoundTrip.