Tanie loty do Zakintos

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty na Zakintos. Międzynarodowy port lotniczy Zakinthos (ZTH) położony jest ok. 6 km na południowy zachód od centrum miasta Zakintos oraz niedaleko miejscowości turystycznych takich jak Kalamaki, Zante, Lagana. Port położony jest w pobliżu zatoki Laganas, co sprawia, że pasażerowie mają wrażenie lądowania na morzu. Okoliczne plaże zamieszkują żółwie Karetta (gatunek zagrożony), które nocą składają jaja na tamtejszych plażach. Właśnie ze względu na to samoloty nie mają zezwolenia na lądowanie na lotnisku w godzinach nocnych od 00:00-4:00. Na miejscu znajdziesz wiele lokalnych firm oferujących transport lotnisko-centrum. Alternatywną opcją jest również wybranie taksówki - przewóz w każdy zakątek wyspy.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Zakintos ZTH od 1084 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.