Tanie loty na Dżerbe

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Dżerby. Międzynarodowy port lotniczy (DJE) położony na tunezyjskiej wyspie Dżerba, znane także jako lotnisko Melita. Lotnisko zlokalizowane jest 9 km na zachód od głównego miasta Dżerby - Houmet Souk. Do portu lotniczego prowadzi droga C116E. Chcąc dostać się do centrum wybierz shuttle bus lub taksówki, które znajdują się przed terminalem.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW na Dżerbe DJE od 1249 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) na Dżerbe (Tunezja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Dżerba Zarzis (DJE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ na Dżerbe DJE od 1249 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) na Dżerbe (Tunezja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Dżerba Zarzis (DJE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO na Dżerbe DJE od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) na Dżerbe (Tunezja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Dżerba Zarzis (DJE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW na Dżerbe DJE od 1249 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) na Dżerbe (Tunezja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Dżerba Zarzis (DJE). Typ lotu: RoundTrip.