Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Warszawy WAW od 239 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Krakowa KRK od 284 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Krakowa (Polska). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kraków Balice (KRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Zanzibar ZNZ od 2368 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Marsa Alam RMF od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Korfu CFU od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Korfu (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Rio de Janeiro GIG od 2051 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Burgas BOJ od 272 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Hawany HAV od 2301 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Hawany (Kuba). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Hawana Jose Marti (HAV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Los Angeles (CA) LAX od 2206 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Los Angeles (CA) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Los Angeles (CA) Los Angeles Intl Airport (LAX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Buenos Aires EZE od 3084 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Buenos Aires (Argentyna). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Buenos Aires Ezeiza (EZE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Ho Chi Minh City SGN od 1894 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Ho Chi Minh City (Wietnam). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Ho Chi Minh City Tan Son Nhat (SGN). Typ lotu: RoundTrip.