Tanie loty z Poznania

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty z Poznania. Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego (POZ) – położone 7 km na zachód od centrum Poznania przy trasie na Berlin - Warszawa. Autobusem w zależności od ruchu drogowego, przejazd komunikacją miejską z lotniska do centrum miasta wynosi średnio 30 min.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Amsterdamu AMS od 572 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Amsterdamu (Holandia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Amsterdam Schiphol (AMS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Szarm el-Szejk SSH od 1381 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Szarm el-Szejk (Egipt). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Szarm el-Szejk Szarm el-Szejk Intl Airport (SSH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Salonik SKG od 899 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Barcelony GRO od 293 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Barcelony (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Barcelona Girona (GRO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Antalyi AYT od 597 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Granadilla de Abona TFS od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Granadilla de Abona (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Teneryfa Teneryfa Południowa (TFS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Wenecji TSF od 213 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Wenecji (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Wenecja Treviso (TSF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zanzibar ZNZ od 2362 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Korfu CFU od 898 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Korfu (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Enfidha NBE od 1219 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Faro FAO od 1336 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Faro (Portugalia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Faro Faro Airport (FAO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.