Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zanzibar ZNZ od 2362 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Korfu CFU od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Korfu (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Larnaki LCA od 719 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Larnaki (Cypr). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Larnaka Larnaka Intl Airport (LCA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Enfidha NBE od 1299 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Faro FAO od 1336 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Faro (Portugalia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Faro Faro Airport (FAO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Doncaster DSA od 257 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Doncaster (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Doncaster Robin Hood (DSA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mediolanu BGY od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Cork ORK od 338 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Cork (Irlandia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Cork Cork Airport (ORK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Granadilla de Abona TFS od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Granadilla de Abona (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Teneryfa Teneryfa Południowa (TFS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Tirany TIA od 1296 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Tirany (Albania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Tirana Mother Teresa (TIA). Typ lotu: RoundTrip.