Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Warszawy WAW od 220 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Nowego Jorku (NY) EWR od 1791 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Nowego Jorku (NY) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Nowy Jork (NY) Newark (EWR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do San Francisco (CA) SFO od 2451 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do San Francisco (CA) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko San Francisco (CA) San Francisco Intl Airport (SFO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Cagliari CAG od 224 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Cagliari (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Sardynia, Cagliari Elmas (CAG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Zanzibar ZNZ od 2356 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Korfu CFU od 478 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Korfu (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rio de Janeiro GIG od 2043 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Lamezia Terme SUF od 1296 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Lamezia Terme (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Lamezia Terme Sant'Eufemia (SUF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Enfidha NBE od 1299 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Port Louis MRU od 2376 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Port Louis (Mauritius). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Mauritius Seewoosagur Ramgoolam (MRU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Tokio NRT od 2032 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Tokio (Japonia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Tokio Narita (NRT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Panama City PTY od 2720 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Panama City (Panama). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Panama City Tocumen (PTY). Typ lotu: RoundTrip.