Jak tanio dostać się do Niemiec

Opera w Hamburgu
Opera w Hamburgu - Shutterstock

Niemcy kojarzone są głównie ze stolicą – Berlinem. Niewątpliwie Berlińska Filharmonia cieszy się zasłużoną sławą. Podobnym magnesem na turystów jest berlińskie zoo, ale wizytówką miasta niewątpliwie jest Brama Brandenburska.

A co poza stolicą? Hamburg, Kolonia, Frankfurt, Stuttgart czekają na podróżnych lubiących duże miasta i podróże samolotami. A są przecież liczne kurorty nadmorskie i górskie. Szczególnie te drugie cieszą się w Polsce dużą popularnością ze względu na obecność skoczni narciarskich. Jest wiele powodów, dla których warto udać się do Niemiec.

Wyszukiwarka biletów lotniczych

 

Promocje lotnicze do Niemiec to prawdziwe perełki na podniebnych trasach. Ceny biletów do wielu Niemieckich metropolii zaczynają się od 78 złotych. Oczywiście są to bilety powrotne. Taniej się po prostu nie da. Przed wylotem warto sprawdzić, czy cena obejmuje opłatę serwisową i bagaż rejsowy.

Promocyjne ceny biletów lotniczych do Niemiec można znaleźć tutaj: 

 

Jeśli wylot ma nastąpić w konkretnym terminie, wówczas trzeba skorzystać z wyszukiwarki lotów. Najlepiej zrobić to z wyprzedzeniem, jest wówczas większa szansa na znalezienie taniego połączenia.

 

Kanały w Hamburgu
   Kanały i Port w Hamburgu - Shutterstock

 

Autokary do Niemiec odjeżdżają z wielu Polskich miast. Podróż drogą lądową to wygodny sposób na dotarcie do celu, szczególnie do tych miast, w których nie lądują samoloty. Ceny biletów autokarowych są stałe, jednak istnieje pula biletów promocyjnych, dlatego warto kupować z wyprzedzeniem. W cenę wliczony jest bagaż.

Bilety autokarowe Transpomat

Bilety autokarowe Sindbad

Popularne trasy autokarowe do Niemiec: