Tanie loty do Hamburga

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Hamburga. Międzynarodowy port lotniczy w Niemczech, położony około 8 km na północny zachód od centrum Hamburga. Czas podróży między lotniskiem, a centrum miasta w zależności od wybranego połączenia autobusowego trwa od 20-40 minut. Lotnisko połączone jest z miastem i regionem wieloma liniami autobusowymi, które odjeżdżają sprzed terminali. Z najbliższej stacji kolejki (S-Bahn) i metra (U-Bahn) Ohlsdorf kursują linie: S1, S11 i U1. Pomiędzy stacją Ohlsdorf i lotniskiem co 10 minut kursuje autobus lotniskowy linii 110. Linia S1 kursuje co 10 minut pomiędzy lotniskiem a stacją główną Hamburg, a podróż trwa około 25 minut. Na lotnisku przed wszystkimi terminalami dostępne są postoje taksówek. W terminalu 2 na poziomie 0 znajdziemy stanowiska firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Hamburga HAM od 865 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Hamburga (Niemcy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Hamburg Fuhlsbuttel (HAM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Hamburga HAM od 187 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Hamburga (Niemcy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Hamburg Fuhlsbuttel (HAM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Hamburga HAM od 85 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Hamburga (Niemcy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Hamburg Fuhlsbuttel (HAM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Hamburga HAM od 177 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Hamburga (Niemcy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Hamburg Fuhlsbuttel (HAM). Typ lotu: RoundTrip.