Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Ibizy IBZ od 259 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Wczasy na Ibizie
Wczasy na Ibizie
Wśród wód Morza Śródziemnego w pasie wysp należących do Balearów można znaleźć najbardziej imprezowe miejsce na kuli ziemskiej – Ibizę. To wyjątkowo słoneczny zakątek świata, gdzie nie brakuje dobrej, głośnej muzyki, radosnych ludzi, wspaniałej atmosfery w każdym zakamarku wyspy, a także cudownej…
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Ibizy IBZ od 990 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Ibizy IBZ od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Ibizy IBZ od 360 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.