Sylwester Rzym z noclegiem w hotelu**** HB
Rzym, Włochy, transport Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy do centrum miasta, gdzie tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 783 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Rzymu CIA od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Rzymu CIA od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu FCO od 204 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Rzymu CIA od 179 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rzymu CIA od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu CIA od 158 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Rzymu CIA od 185 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 212 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Rzym: Całodniowa wycieczka z Rzymu - Pompeje i Wezuwiusz
Erupcja wulkanu w 79 roku n.e. była końcem istnienia Pompejów, jednak to dzięki niej możemy dzisiaj podziwiać miasto niemal w całości zachowane pod warstwami popiołu wulkanicznego. Tysiące lat później wciąż można przemierzać niesamowite ulice i podziwiać wnętrza domów, łaźni oraz barów. Wsiądź w…
Rzym: Kuchnia uliczna – wycieczka z lokalnym przewodnikiem
Spróbuj autentycznych rzymskich przysmaków i zanurz się w lokalnej kulturze w trakcie wycieczki pieszej w małej grupie. Skosztuj niezastąpionych przysmaków kuchni rzymskiej, takich jak pizza z rodzinnego zakładu i supplì (smażone kulki z mozarelli i ryżu). Skosztuj również tradycyjnych dań…