Wenecja: Bilet wstępu do muzeum Peggy Guggenheim

Bilety la la-ticket blue Kultura fas fa-archway blue
Opis atrakcji
Muzeum Peggy Guggenheim
Muzeum Peggy Guggenheim - Pixabay.com

Odkryj jedną z najważniejszych atrakcji kulturowych Wenecji dzięki biletowi wstępu bez kolejki do muzeum Peggy Guggenheim. Daj się zachwycić dziełom sztuki Picassa, Pollocka i Dalego. Zostań tam tak długo, jak chcesz z jednorazowym biletem całodniowym.

Obejrzyj sztukę współczesną Picasso i Pollocka z całodniowym biletem wstępu (bilet jednorazowy) do Peggy Guggenheim Collection przy Canal Grande w Wenecji.

Peggy Guggenheim jedno z wiodących muzeów sztuki nowoczesnej w Europie i zobacz arcydzieła kubizmu, surrealizmu czy ekspresjonizm abstrakcyjnego. Kolekcja amerykańskiej dziedziczki została pierwotnie wystawiona na pierwszym powojennym Biennale w Wenecji.

Rok później Peggy kupiła Palazzo Venier dei leoni, czyli niedokończony XVIII-wieczny pałac przy Canal Grande. Do stworzenia kolekcji przyczynili się tacy artyści i krytycy, jak Marcel Duchamp, Herbert Read, Nellie van Doesburg czy Howard Putzel.

Zwiedź muzeum, aby odkryć sztukę Picasso, Ernsta, Magritte'a, Caldera i wielu innych awangardowych artystów. Spaceruj w ogrodzie rzeźb Patsy R. i Raymonda D. Nashera, żeby podziwiać prace takich mistrzów, jak Arp, Duchamp-Villon, Fazzini, Giacometti, Holzer, Minguzzi, Mirko, Merz, Moore, Ono i Richier.

Podziwiaj kolekcję sztuki włoskich, europejskich i amerykańskich twórców od 1945 r. do współczesności. Zachwyć się dziełami takich artystów, jak Burri, Capogrossi, de Kooning, Dubuffet, Rothko, Oldenburg, Stella, Twombly, Warhol i Kapoor.

Rezerwacja
Rezerwuj od 78.00 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Rezerwuj
Cena od 78.00 PLN
Cena za: za osobę
Informacje
  • Ważność 1 dzień
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Omiń kolejkę do kasy biletowej
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Uwagi

Czego możesz się spodziewać:

  • Odkryj jedno z najbardziej szanowanych muzeów sztuki współczesnej w Europie
  • Zobacz znane prace Picassa, Magritte'a, Pollocka i Caldera
  • Odzwiedź wystawy tymczasowe i kolekcje stałe
  • Spaceruj po słynnym parku rzeźb przy Canal Grande