Jak tanio dostać się do Mediolanu?
Odwiedź miasto, w którym tworzył tu i mieszkał sam Leonardo da Vinci. Bezpośrednia odległość między Mediolanem, a Warszawą wynosi 1143 km. Miasto leży na północno-zachodnim skraju Niziny Padańskiej pomiędzy rzekami Ticino, Adda, Pad i Alpami. Położony jest na wysokości 122 m n.p.m.
Jak tanio dostać się do Birmingham?
Autokary do Birmingham. Przewoźnik Sindbad ma w swojej stałej ofercie wyjazdy do UK, w tym do Birmingham. Bilety lotnicze do Birmingham. Polacy często podróżują do UK. Wielu z nas tam pracuje, uczy się lub ma rodzinę. W związku z tym bilety lotnicze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Mediolanie
ediolan jest miastem, w którym nietrudno się zakochać. Zabytkowe kamienice przy brukowanych uliczkach, czy pełne artyzmu wieżowce Bosco Verticale robią ogromne wrażenie na turystach i powodują kolejne i kolejne powroty do tego miejsca. Ta perła północnych Włoch roztacza niezwykle magiczną i przyjazną atmosferę.
Co warto zobaczyć w Mediolanie
Mediolan jest bardzo ważnym ośrodkiem międzynarodowej turystyki. Nazywany jest stolicą mody, a to m.in. ze względu na odbywający się tu Milan Fashion Week. To miasto przepełnione licznymi galeriami sztuki, muzeami i zabytkami. Koniecznie trzeba zobaczyć Duomo, słynną „Ostatnią wieczerzę” Leonarda da Vinci