Tanie loty do Almerii

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Almerii. Lotnisko usytuowane jest na południowym-wschodzie Hiszpanii, w Andaluzji. Leży około 8 kilometrów na wschód od centrum Almerii. W pobliżu znajduje się hiszpańska autostrada A7. Na lotnisku znajduje się przystanek autobusu linii 20, którą można dostać się do centrum miasta. Usługi wykonywane są codziennie przez cały rok – w dni robocze od 7:30 do 22:30, co 50 minut, natomiast w soboty, niedziele i święta od 7:25 do 22.30, co półtorej godziny. Podróż autokarem do centrum trwa około 35 minut, bilety są do nabycia u kierowcy. Na lotnisku znajduje się również postój taksówek na zewnątrz sali przylotów oraz są biura wypożyczalni samochodów.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Almerii LEI od 1298 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Almerii (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Almeria Almeria Airport (LEI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Almerii LEI od 1298 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Almerii (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Almeria Almeria Airport (LEI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Almerii LEI od 1298 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Almerii (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Almeria Almeria Airport (LEI). Typ lotu: RoundTrip.