Tanie loty do Sztokholmu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Sztokholmu. Sztokholm posiada aż 4 lotniska. Głównym lotniskiem jest Sztokholm Arlanda (ARN),które znajduje się ok. 40 km na północ od centrum miasta. Z Polski na Arlandę latają codziennie samoloty LOT-u z Warszawy oraz Lufthansy, KLM-u, SAS-u oraz Norwegian. Z lotniska Arlanda do centrum miasta można dostać drogą kolejową, mianowicie super-szybkim ekspresem Arlanda Express (trasa trwa około 20 minut). Możesz też wybrać połączenie autobusowe (szw. Flygbussarna) lub taksówką (czas około 40 min). Drugim i równie istotnym lotniskiem jest Sztokholm Bromma (BMA) – międzynarodowe lotnisko położone około 8 km od centrum Sztokholmu. Jest to piąte lotnisko w Szwecji pod względem ilości obsłużonych pasażerów. Lotnisko obsługuje głównie samoloty Malmö Aviation i innych lokalnych przewoźników, ruch czarterowy i prywatne awionetki. Lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO) jest już znacznie oddalone od miasta, dzieli je ze Sztokholmem około 100 km. Port lotniczy znajduje się około 7 km od miejscowości Nykoping. Jest to lotnisko, które obsługuje w głównej mierze tanie linie lotnicze. Obecnie z bazy korzystają również inni przewoźnicy oferujący rozkładowe przeloty oraz linie czarterowe działające sezonowo. Czwartym i ostatnim lotniskiem jest Sztokholm Vasteras (VST) położone około 5 km na wschód od centrum Västerås, przy drodze E18, 110 km na północ od Sztokholmu, obsługujące obecnie dwie linie lotnicze: Ryanair i Wizzair.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sztokholmu ARN od 867 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sztokholm Arlanda (ARN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Sztokholmu NYO od 117 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Sztokholmu NYO od 94 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Sztokholmu ARN od 340 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Sztokholm Arlanda (ARN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Sztokholmu NYO od 161 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sztokholmu NYO od 184 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Sztokholmu NYO od 182 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Sztokholmu NYO od 160 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Sztokholmu NYO od 266 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Sztokholmu NYO od 77 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sztokholmu ARN od 844 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sztokholm Arlanda (ARN). Typ lotu: RoundTrip.