Tanie loty do Bergen

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Lotnisko oddalone jest ok. 20 km na południe od centrum miasta Bergen. Na trasie pomiędzy lotniskiem a Bergen kursują autobusy lotniskowe Flybussen. Czas przejazdu to 40-50 minut w zależności od pory dnia. Pomiędzy 8:00 a 20:00 autobusy kursują co 15 minut, w pozostałych godzinach i w weekendy rzadziej. Autobusy zatrzymują się na stacji autobusowej oraz przed głównymi hotelami w mieście. Postój taksówek znajduje się przed terminalem. Istnieje również możliwość wynajmu samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bergen BGO od 297 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Bergen BGO od 406 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Bergen BGO od 222 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Bergen BGO od 266 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Bergen BGO od 293 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bergen BGO od 309 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.