Tanie loty do Bolonii

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Bolonii. Międzynarodowy port lotniczy we Włoszech, położonym w regionie Emilia-Romania, około 6 km na północ od centrum Bolonii. Na lotnisku funkcjonuje kilka linii autobusowych, które oferują nam następujące połączenia: Terminal – Raiway Station – Terminal Modena - Airport - Modena; Siena – Airport – Siena. Lotnisko oddalone jest 6 km od głównej stacji kolejowej Bolonii, jednej z najważniejszych stacji kolejowych we Włoszech, skąd możemy dotrzeć do różnych zakątków. Dojazd do niej zapewnia autobusowa linia lotnicza Aerobus. Podróż trwa ok. 20 minut. Postoje taksówek zlokalizowane są przed każdym z terminali. Orientacyjny czas jazdy z lotniska do centrum Bolonii wynosi około 15 min. Na terenie lotniska znajdziemy firmy świadczące usługę wynajmu samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Bolonii BLQ od 550 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Bolonii BLQ od 109 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Bolonii BLQ od 137 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Bolonii BLQ od 297 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bolonii BLQ od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bolonii BLQ od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bolonii (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ). Typ lotu: RoundTrip.