Tanie loty do Bremy

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Bremy. Międzynarodowy port lotniczy w Niemczech. Zlokalizowany jest 3,5 km od centrum miasta Brema. Z centrum miasta, z dworca głównego oraz z głównego dworca autobusowego najłatwiej do lotniska można dotrzeć tramwajem linii 6. Podróż trwa ok. 17 minut. Z/do Oldenburga i jego okolic można dotrzeć autobusem – Luftibus. Również z centrum Hamburga możemy dotrzeć na lotnisko autobusem – bus2fly. Przewoźnik Publicexpress oferuje połączenie z lotniska Brema BRE aż do Holandii. Możemy również skorzystać z taksówki. Postoje zlokalizowane są przed terminalem. Czas podróży do głównego dworca kolejowego wynosi ok. 20 minut. Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Bremy BRE od 815 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bremy (Niemcy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Brema Brema Airport (BRE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Bremy BRE od 190 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Bremy (Niemcy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Brema Brema Airport (BRE). Typ lotu: RoundTrip.