Tanie loty do Budapesztu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Budapesztu. Międzynarodowy port lotniczy Budapeszt Liszt Ferenc położony jest 16 km na południowy wschód od centrum węgierskiej stolicy, Budapesztu. Pasażerowie są zabierani autobusem – Bus 200 bezpośrednio z Terminali 1 i 2 do końcowej stacji metra Köbánya-Kispest. Autobusy kursują bardzo często od wczesnych godzin rannych do późnych godzin nocnych. Inną linią, która łączy lotnisko ze stacją metra Kőbánya-Kispest jest autobus linii 23. Prawie 100 pociągów dziennie zapewnia łatwy dostęp do i z miasta w mniej niż pół godziny. Z dworca kolejowego Ferihegy Terminal 2 kursuje autobus 200E w ciągu dnia, a w nocy autobus numer 900. Port lotniczy ma również swojego przewoźnika – ”Airport Minibus”. Pasażerowie są mikrobusami dowożeni pod każdy wskazany adres w Budapeszcie. Kierowcy świetnie znają miasto i wybierają zawsze najkrótsze i najszybsze trasy. Przed terminalami znajdują się postoje taksówek. Firmą rekomendowaną jest Fotaxi. Lotnisko oferuje również wynajem aut.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Budapesztu BUD od 394 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Budapesztu (Węgry). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Budapesztu BUD od 297 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Budapesztu (Węgry). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Budapesztu BUD od 188 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Budapesztu (Węgry). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Budapesztu BUD od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Budapesztu (Węgry). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Budapesztu BUD od 632 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Budapesztu (Węgry). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD). Typ lotu: RoundTrip.