Tanie loty do Cagliari

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Cagliari. Międzynarodowy port lotniczy Cagliari-Elmas jest włoskim lotniskiem, największym na wyspie Sardynia. Lotnisko położone jest na południu wyspy, około 6 km na północny zachód od miasta Cagliari. Lotnisko znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego, z którego dostać się można do wszystkich ważnych miejsc w Sardynii. Pociąg kursuje co 20 minut w godz. od 5:00 do 21:00. Podróż do centrum miasta trwa 5-7 minut, Taksówki są dostępne na zewnątrz hali przylotów. Na pierwszym poziomie terminalu znajdziemy stoiska firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Cagliari CAG od 224 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Cagliari (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Sardynia, Cagliari Elmas (CAG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina TXL do Cagliari CAG od 349 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Cagliari (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Tegel (TXL), przylot na lotnisko Sardynia, Cagliari Elmas (CAG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Cagliari CAG od 333 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Cagliari (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Sardynia, Cagliari Elmas (CAG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Cagliari CAG od 236 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Cagliari (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Sardynia, Cagliari Elmas (CAG). Typ lotu: RoundTrip.