Tanie loty do Cork

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Cork. Lotnisko w Cork położone jest zaledwie 8 km od centrum miasta. Żółte autobusy co 30 minut odjeżdżają sprzed hali przylotów. Podróż do centrum miasta zajmuje 10-15 minut. Z kolei inny przewoźnik prowadzi w tygodniu regularne kursy pomiędzy lotniskiem a dworcem autobusowym (Cork''s Parnell Place Bus Station) w Cork. Podróż trwa ok. 30 minut. W centrum miasta przy Lower Glanmire Road mieści się główny dworzec kolejowy (Cork''s Kent Train station). Oddalony jest on 10 minut drogi pieszo od dworca autobusowego. Postoje taksówek zlokalizowane są przed głównym budynkiem terminalu.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Cork ORK od 229 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Cork (Irlandia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Cork Cork Airport (ORK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Cork ORK od 338 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Cork (Irlandia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Cork Cork Airport (ORK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Cork ORK od 258 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Cork (Irlandia). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Cork Cork Airport (ORK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Cork ORK od 305 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Cork (Irlandia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Cork Cork Airport (ORK). Typ lotu: RoundTrip.