Tanie loty do Dubrownika

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Dubrownika. Międzynarodowy port lotniczy Dubrownik położony jest w miejscowości Cilipi, oddalonej ok. 20 km od centrum Dubrownika. Z lotniska regularnie kursują autobusy do centrum Dubrownika oraz do miejscowości Cavtat, oddalonej około 5 km od portu lotniczego. Kursy autobusów pomiędzy lotniskiem, a Dubrownikiem dopasowane są do przylotów, oraz odlotów samolotów. Postój taksówek znajduje się obok budynku terminalu B. Orientacyjny czas jazdy to 25-30 min. Na lotnisku istnieje możliwość wynajęcia samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Dubrownika DBV od 860 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Dubrownika DBV od 860 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Dubrownika DBV od 495 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Dubrownika DBV od 467 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Dubrownika DBV od 860 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Dubrownika DBV od 936 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.