Tanie loty do Ejlatu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Ejlatu. Port lotniczy położony w centrum miasta Ejlat na południowym krańcu pustyni Negew, w Izraelu. Obsługuje w większości krajowe loty do Tel Awiwu i Hajfy. Z lotów międzynarodowych lądują tu tylko te samoloty, które mogą korzystać z krótkiego pasa startowego. Inne samoloty muszą korzystać z pobliskiego Międzynarodowego Portu Lotniczego Owda.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Ejlatu ETM od 163 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ejlatu (Izrael). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Ejlat Ramon Airport (ETM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Ejlatu ETM od 254 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Ejlatu (Izrael). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Ejlat Ramon Airport (ETM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Ejlatu ETM od 258 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ejlatu (Izrael). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Ejlat Ramon Airport (ETM). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Ejlatu ETM od 368 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Ejlatu (Izrael). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Ejlat Ramon Airport (ETM). Typ lotu: RoundTrip.