Tanie loty do Enfidha

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Enfidha. Tunezyjski Port lotniczy położony jest około 11 km na południe od centrum miasta Enfidha, 40 km na południowy zachód od miasta Hammamet i 43 km na północ od Sousse. Autokary kursują dość często do i z Enfidha, Hammamet, Sousse. Przez całą dobę na lotnisku dostępne są taksówki. W hali przylotów znajdziemy firmy świadczące usługi wynajmu samochodów.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Enfidha NBE od 1219 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Enfidha NBE od 1219 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Enfidha NBE od 1151 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Enfidha NBE od 1257 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Enfidha NBE od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.