Tanie loty do Hurghady

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Hurghady. Hurghada International Airport znajduje się 5 km od dolnej części miasta i 15 km od jej centrum (Sakkala). Jest to drugie najbardziej ruchliwe lotnisko w Egipcie. Autobusy kursują regularnie łącząc lotnisko z centrum Hurghady oraz turystycznymi miejscowościami, takimi jak Safaga, Al Quseir, El Gouna, Sharm El Naga, Al-Mahmya, Soma Bay oraz Makadi Bay. Dojazd do centrum Hurghady zajmuje 20 min. Postój taksówek dostępnych 24h/dobę mieści się naprzeciwko terminalu pasażerskiego. Dojazd do centrum Hurghady zajmuje 15 min. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu na lotnisku.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Hurghady HRG od 1296 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Hurghady (Egipt). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Hurghada Hurghada Intl Airport (HRG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Hurghady HRG od 1439 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Hurghady (Egipt). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Hurghada Hurghada Intl Airport (HRG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Hurghady HRG od 1456 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Hurghady (Egipt). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Hurghada Hurghada Intl Airport (HRG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Hurghady HRG od 1453 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Hurghady (Egipt). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Hurghada Hurghada Intl Airport (HRG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Hurghady HRG od 969 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Hurghady (Egipt). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Hurghada Hurghada Intl Airport (HRG). Typ lotu: RoundTrip.