Tanie loty do Ibizy

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty na Ibizę. Ibiza to międzynarodowy port lotniczy obsługujący wyspę Ibiza na Balearach w Hiszpanii. Lotnisko znajduje się ok. 7,5 km od centrum miasta Ibiza. Tuż przy terminalu znajduje się przystanek autobusowy. Pomiędzy lotniskiem Ibiza a centrum miasta kursuje linia nr 10. Podróż trwa ok. 30 minut. Możemy również wybrać podróż taksówką. Tuż obok terminala znajdują się postoje taksówek. Taksówką możemy dostać się do centrum Ibizy, Playa d’en Bossa, San Antonio, Santa Eulalia, San José i San Juan. Podróż do centrum Ibizy zajmuje ok. 20 minut.
Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Ibizy IBZ od 259 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Ibizy IBZ od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Ibizy IBZ od 990 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Ibizy IBZ od 360 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Ibizy (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Ibiza Ibiza Airport (IBZ). Typ lotu: RoundTrip.