Tanie loty do Kijowa

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Kijowa. Lotnisko w Borispolu (Kiev Boryspil) jest międzynarodowym i krajowym lotniskiem na Ukrainie. Samo lotnisko oddalone jest o 29 km od centrum miasta. Głównym przewoźnikiem, który proponuje połączenie z centrum miasta jest „Astass”. Autobusy odjeżdżają spod hali przylotów i kursują co pół godziny. Podróż trwa do 30 min. Ten sam przewoźnik oferuje również połączenia z lotniskiem Zhulyany i z innymi większymi miastami na Ukrainie, np. Jałta, Charkow, Lwów, Odessa, Lugansk, Rovno, Poltava. Postój taksówek znajduje się bezpośrednio przed lotniskiem, a czas takiej podróży może trwać od 20 do 40 minut.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Kijowa KBP od 241 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kijowa KBP od 156 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kijowa KBP od 64 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kijowa KBP od 133 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Kijowa IEV od 438 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kijowa IEV od 226 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kijowa IEV od 275 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kijowa IEV od 182 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Kijowa IEV od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kijowa IEV od 192 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Kijowa KBP od 133 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Kijowa KBP od 133 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Typ lotu: RoundTrip.