Tanie loty do Kopenhagi

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Kopenhagi. Lotnisko położone jest na wyspie Amager, na terenie miasteczka Kastrup, w odległości ok. 8 km na południowy wschód od centrum duńskiej stolicy Kopenhagi. Pomiędzy terminalami i z parkingów/do terminali kursuje codziennie bezpłatny autobus lotniskowy. Naprzeciwko Terminala 2 znajdują się stanowiska dla autobusów komunikacji miejskiej i komunikacji krajowej, naprzeciwko Terminala 3 są stanowiska autobusów komunikacji międzynarodowej. Na terenie portu lotniczego znajduje się stacja kolejowa. Stacja metra znajduje się na końcu Terminala 3. Czas przejazdu z lotniska do centrum Kopenhagi wynosi 15 minut. Na lotnisku znajdziemy biura firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kopenhagi CPH od 795 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kopenhagi (Dania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kopenhaga Kastrup (CPH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Kopenhagi CPH od 306 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Kopenhagi (Dania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Kopenhaga Kastrup (CPH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kopenhagi CPH od 335 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kopenhagi (Dania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kopenhaga Kastrup (CPH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kopenhagi CPH od 566 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kopenhagi (Dania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kopenhaga Kastrup (CPH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kopenhagi CPH od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kopenhagi (Dania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kopenhaga Kastrup (CPH). Typ lotu: RoundTrip.