Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Kos KGS od 300 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kos KGS od 599 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kos KGS od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Kos KGS od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Kos KGS od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kos KGS od 626 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kos KGS od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kos KGS od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kos Hippocrates (KGS). Typ lotu: RoundTrip.